Chcesz wziąć udział w światowej premierze filmu "Avengers: Czas Ultrona" i przejść po czerwonym dywanie u boku Roberta Downey Jr? Wystarczy dokonać wpłaty na konto jednego z amerykańskich hospicjów dla dzieci.

Na spotkanie zaprasza odtwórca Iron Mana, Robert Downey Jr. Wygrać można spacer po czerwonym dywanie podczas światowej premiery "Avengers: Czas Ultrona", skok spadochronowy w krytej hali, przelot helikopterem nad Los Angeles, specjalny strój. W czasie pobytu będzie czekał na zwycięzców czterogwiazdkowy hotel.

Zbiórka prowadzona jest na stronie omaze.com. Najniższa wpłata to 10 dolarów. Im więcej pieniędzy wpłacą fani Avengersów, tym większe szanse na zgarniecie głównej "nagrody". Przy wpłacie rzędu 2,5 tys. dolarów otrzymamy replikę hełmu Iron Mana. Za 5 tys. dolarów czeka na nas podpisana przez Roberta Downey Jr. "walizka przetrwania". Za 25 tys. przewidziano replikę pełnego stroju Iron Mana, a za 50 tys. wizytę na planie filmu "Kapitan Ameryka: Wojna domowa" lub prywatny seans w Los Angeles.

Akcja wspiera hospicjum dla dzieci Julia's House.

Czytaj także: Avengers: Czas Ultrona pojawi się w kinach w maju. Zobacz trzeci zwiastun filmu (wideo)


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: