Od lewej: Fokus, Rahim, Michał Szewczulak Od lewej: Fokus, Rahim, Michał Szewczulak

Od lewej: Fokus, Rahim, Michał Szewczulak. Na planie 2. klipu zwiastującego REVERSAL Pokahontaz

„W ruch” – taki tytuł nosi najnowszy singiel Pokahontaz, do którego obrazek trafił kilkadziesiąt minut temu na MaxFloRecTV. To drugi po „Habitacie”, i nie ostatni, numer zwiastujący 3. krążek zespołu zatytułowany REVERSAL

– 30 stopni w cieniu, a my jeszcze podgrzewamy atmosferę... na nowy krążek! To oczywiście nie ostatni obrazek, jaki wypuścimy przed premierą – mówi Rahim. Po bardzo dobrze przyjętym „Habitacie” razem z Fokusem prezentuje kolejny klip zwiastujący ich najnowszy album. Wideo towarzyszy utworowi pt. „W ruch”, którego producentem jest DiNO.Zdjęcia do klipu zrealizowano podczas wiosennego festiwalu Snow & Music Camp we francuskim Val d'Allos. Produkcją wideo zajął się Michał Szewczulak z grupy Wildberry we współpracy z Marcinem Lewandowskim (operator drona). Na Facebooku MaxFloRec zobaczyć można fotorelację z planu (kliknij, aby przejść).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!