Inicjatywa stowarzyszenia Centrum Społecznego Rozwoju, znakomicie sprawdziła się w zeszłym roku. Dedykowana jest Kongresowi Kultury Województwa Śląskiego, zaczynającemu się w czwartek.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza na pokaz pierwszego w sezonie jesiennym Kina Niezależnego.
-W piątek 17 września zaprezentujemy retrospektywę „The Best Of(f) RePeFeNe 2010” – zachęca Wojciech Szwiec. - Jest to projekcja zestawu najlepszych filmów, pokazanych na ośmiu edycjach Festiwalu Filmów Niezależnych RePefene. Rybnickie Prezentacje Kina Niezależnego RePefene na stałe wpisały sie w listę imprez filmowych znanych i cenionych w całym kraju. Do tej pory w festiwalu wzięli udział najlepsi filmowcy niezależni z Polski. „The Best Of(f) RePeFeNe 2010" zostanie wyświetlone nie tylko w Mikołowie, pokazy odbędą się także w 19 innych miastach Polski.
17 września o godzinie 18.00 w Kinie Niezależnym w Mikołowie, podczas 3 godzinnej projekcji, wyświetlonych zostanie 12 filmów krótkometrażowych: "Ściany są drzwiami", reż. Voytek Szczytko; "Miejsce", reż. Wojciech Szwiec; ”Intelekt Kollapse", reż. Krzysztof Włodarski i Jacek Katarzyński; "Sen", reż. Przemysław Filipowicz; "Ciawasy" reż. Jarosław Antoszczyk;
"Najświętsze słowa naszego życia", reż. Waldemar Grzesik; „Consilium”, reż. Jakub Brzękowski; "Czerwony kapturek", reż. Grzegorz Gawron; "Raz, dwa, trzy", reż. Aleksandra Ząb; „Mieszkańcy”, reż. Arek Zub; „Pralka”, reż. Jakub Pączek; „Czego nikt nie wie”, reż. Maciej Prykowski.

Więcej informacji:
www.filmowepoludnie.pl
www.bibliotekamikolw.pl


Współautor artykułu:

  • Barbara Podgórska

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!