Wozy strażackie na miejscu akcji Wozy strażackie na miejscu akcji

Wozy strażackie na miejscu akcji (© Piotr Andrzejak)

We wtorek około 22.15 oficer dyżurny straży odebrał informację o pożarze domku jednorodzinnego przy ul. Oksińskiego w Sieradzu. Na miejsce zadysponowano pięć jednostek z PSP i OSP w Sieradzu.

Na miejscu okazało się, że pali się dom o wymiarach około 12 na 6 metrów. Spaleniu uległ praktycznie cały parter i część poddasza. W pożarze nikt nie ucierpiał, właściciel poniósł jedynie straty materialne. Cały budynek nadaje się do remontu.

W chwili wybuchu pożaru nikogo nie było domu, jego właścicielka wracała ze sklepu z zakupów. Jak poinformował Wiadomości24.pl. oficer dyżurny sieradzkiej policji, trzy godziny po podpaleniu, na ulicy Oksińskiego został zatrzymany podejrzany o podłożenie ognia. 43-letni Roman W. został przewieziony na komendę policji, przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak się okazało, sprawcą podpalenia jest były współwłaściciel tego budynku. Mężczyzna wcześniej odgrażał się kobiecie że ją spali. Z informacji jakie uzyskały Wiadomości24.pl, wiemy że kobieta nie zgłaszała na policję gróźb jakie kierował pod jej adresem mężczyzna, gdyż te groźby wypowiadał jedynie, kiedy był pod wpływem alkoholu.

Zobacz także fotogalerię z wydarzenia.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!