29 grudnia ruszy Turniej Czterech Skoczni. Adam Małysz, jedyny do tej pory Polak, który zwyciężył w tych prestiżowych zawodach ocenił szanse naszych skoczków.

29 grudnia, kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie, rozpocznie się 65. Turniej Czterech Skoczni. Adam Małysz, jedyny polski zwycięzca tych zawodów, przyznał w "Faktach po Faktach", że tegoroczna forma naszych skoczków pozwala z optymizmem patrzeć na niemiecko-austriackie zawody. - To jest ciężki konkurs. Zawsze taki był i nigdy w zasadzie nie mieliśmy tam szczęścia, poza tym jednym razem, gdy ja wygrałem. Teraz mamy jednak dwóch, trzech, może nawet czterech zawodników, którzy są w stanie walczyć o zwycięstwo w turnieju. Konkurs w Lillehammer pokazał, że jesteśmy silni i trzeba się nas bać - powiedział Małysz.

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!