Mecz Polska-Belgia na Mistrzostwach Świata Rugby na Wózkach - Vancouver 2010 Mecz Polska-Belgia na Mistrzostwach Świata Rugby na Wózkach - Vancouver 2010

Mecz Polska-Belgia na Mistrzostwach Świata Rugby na Wózkach - Vancouver 2010 (© Michał Radoszewski)

Reprezentacja Polski w rugby na wózkach, wystartowała po raz pierwszy na Mistrzostwach Świata w kanadyjskim Vancouver. Niestety pierwszy mecz zakończył się wynikiem 51:39 dla Belgii.

WWRC 2010, czyli Mistrzostwa Świata Rugby na Wózkach niestety nie należą do bardzo nagłośnionych imprez sportowych. W Richmond Olympic Oval, na dwóch boiskach jednocześnie, odbywają się rozgrywki w dniach 21-26 września. Udział w tej imprezie polskiej reprezentacji, która powstała w 1997 roku, jest możliwy dzięki dobrym rezultatom w latach minionych, nieustającej ciężkiej pracy zawodników i kadry szkoleniowej oraz działaniom na rzecz pozyskania niezbędnych środków finansowych. Pod kierownictwem trenerów: Janusza Kozaka i Christopha Wernera w naszej reprezentacji występują: 1.Karol Kubicki 2.Bartosz Zielski 3.Dominik Rymer 4.Patryk Bugaj 5.Joanna Goebel 6.Łukasz Gogosz 7.Krzysztof Kapusta 8.Rafał Rocki 9.Paweł Szostak 10.Piotr Wilamowski 11.Sławomir Gontarz 12.Tomasz Biduś.

Można oglądać transmisje na żywo z przebiegu rozgrywek . W tym celu należy wybrać z pozycji "Watch the game" czerwony przycisk "Court 1" lub "Court 2" i pamiętać o
różnicy 9 godzin w stosunku do czasu polskiego.
Zapraszam do obejrzenia kilku przedmeczowych ujęć.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!