14 listopada piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się we Wrocławiu w towarzyskim spotkaniu z drużyną Słowenii.

- Mecz ze Słowenią to doskonała okazja by dać szansę zawodnikom, którzy wyróżniali się w rozgrywkach ligowych. Liczę na bardzo dobrą postawę piłkarzy. Zależało nam na mocnym przeciwniku. Słoweński styl gry przypomina trochę futbol prezentowany przez drużynę Czarnogóry. To będzie świetny sprawdzian - powiedział Adam Nawałka, trener reprezentacji polski w piłce nożnej.


Robert Lewandowski, Kamil Glik i Łukasz Piszczek po meczu z Rumunią zostali odesłani do domów przez trenera reprezentacji Polski, Adama Nawałkę. To oznacza, że tej trójki nie zobaczymy w towarzyskim spotkaniu ze Słowenią.
- Ci zawodnicy mają bardzo intensywną jesień. Musimy myśleć również o tym, żeby piłkarze byli w odpowiedniej dyspozycji na wiosnę. Jesienne przesilenia mogły wpłynąć na większą podatność na kontuzje. Nie możemy sobie na to pozwolić. Taka była moja decyzja - powiedział Adam Nawałka, trener reprezentacji Polski.

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!