Niespełna trzy miesiące trwała przygoda Macieja Gostomskiego z Glasgow Rangers. Szkocki dziennik "Daily Record" poinformował, że były bramkarz Lecha wkrótce ma rozwiązać kontrakt z klubem.

W grudniu Maciej Gostomski rozstał się z Lechem Poznań (odrzucił propozycję przedłużenia współpracy) i na początku stycznia oficjalnie związał się z Glasgow Rangers. Chociaż Polak podpisał z drużyną z Ibrox Stadium kontrakt obowiązujący przez sześć miesięcy, zdaniem szkockiego dziennik "Daily Record" na dniach ma rozwiązać umowę.

Chociaż początkowo włodarze Glasgow z entuzjazmem podchodzili do transferu polskiego bramkarza, rzeczywistość okazała się inna. Gostomski przez trzy miesiące nie zdążył nawet zadebiutować w barwach nowej drużyny, tylko raz usiadł na ławce rezerwowych, a wszystkie pozostałe spotkania oglądał z trybun. Dlatego też obie strony zdecydowały o rozwiązaniu umowy, o czym Glasgow na poinformować w ciągu najbliższych godzin.

Pewnym jest, że Gostomski w tym sezonie nie będzie mógł już zagrać w żadnym klubie. Jeśli znajdzie nowego pracodawcę, będzie mógł wrócić do gry dopiero po zakończeniu bieżących rozgrywek.

mgs (aip)

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!