(© Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported)

Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg wystąpią w londyńskich finałach ATP World Tour. Awans do kończącego tenisowy sezon turnieju nasz eksportowy debel zapewnił sobie w Paryżu.

Aby zagrać w Londynie, Polscy potrzebowali zwycięstwa w czwartkowym pojedynku z Arnaudem Clémentem i Édouardem Roger-Vasselinem oraz przegranej najgroźniejszych rywali także walczących o Mastersa Butoraca i Rojera. Najpierw biało-czerwoni pewnie pokonali w dwóch setach Francuzów. Następnie najgroźniejsi rywale przegrali swój mecz o ćwierćfinał w Paryżu i ich awans stał się faktem.

Matkowski i Fyrstenberg zakwalifikowali się do Finałów ATP World Tour po raz piąty w karierze. Wcześniej brali udział w Mastersie w latach 2006, 2008 oraz
2009-2010. Najlepszym osiągnięciem naszego debla jest półfinał imprezy, który osiągnęli w zeszłym roku w Londynie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!