"This War of Mine" oraz "The Vanishing of Ethan Carter" zostały docenione przez Independent Games Festival. Znalazły się w finałach kolejnej, 17. już edycji tego prestiżowego wydarzenia poświęconemu niezależnym produkcjom.

Laureatów XVII edycji Independent Games Festival poznamy 4 marca, ale już teraz możemy mówić o dużym sukcesie polskich gier niezależnych.

Gra "This War of Mine" 11 Bit Studios będzie walczyć o nagrodę w aż dwóch kategoriach: Seumas McNally Grand Prize, czyli nagroda główna, a także w kategorii: Najlepsza fabuła. Gra prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Gracz nie wciela się w rolę żołnierza, a cywila, starającego się przetrwać w oblężonym mieście - czytamy na 11bitstudios.com

Zobacz także: Znamy wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3. Dziki Gon. Masz słaby komputer? Nie zagrasz!

Z kolei "The Vanishing of Ethan Carter" to gra polskiego studia The Astronats. Gracz wciela się w postać detektywa, który poszukuje Ethana Cartera. Podczas poszukiwań trafia na trop związanych ze sprawą tajemniczych morderstw, mających miejsce w malowniczej dolinie w USA - czytamy na gry-online.pl. Przez Independent Games Festival została wyróżniona w kategorii "Excellence In Audio".

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 4 marca 2015 roku w San Francisco - informuje igf.com.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!