Poluzjanci Poluzjanci

Poluzjanci

21 lutego 2011r. w Teatrze Bajka wystąpią Poluzjanci. Koncert odbędzie się w ramach cyklu: "Sounds of Bajka". Swoje utwory Poluzjanci zagrają w nowych i zaskakujących, akustycznych aranżacjach.

Poluzjanci to zespół, który został założony w 1995 r. przez studentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W jego skład wchodzą: Kuba Badach (wokal), Przemek Maciołek (gitara), Marcin Górny (instrumenty klawiszowe), Piotr Żaczek (gitara basowa), Robert Luty (perkusja), Grzegorz Jabłoński (instrumenty klawiszowe).

Porusza się on w różnych nurtach muzycznych - od funky po jazz-rocka. W 2000 r. wydali swoją pierwszą płytę: "Tak po prostu", która odniosła ogromny sukces, mimo, że zespół tak naprawdę się nie promował w mediach. Poluzjanci są pewnym fenomenem, mało się o nich mówi, ich płyty są ciężkie do zdobycia, a liczba ich fanów ciągle rośnie. W 2010 r. nagrali drugą płytę pt. "Druga płyta".

Zespół w ciągu swojego istnienia współpracował z wieloma gwiazdami takimi jak: Gordon Haskell, Ewa Bem, Kayah, Edyta Górniak, Natalia Kukulska czy Sistars.

Ich koncerty są żywiołowe oraz pełne żartobliwych wypowiedzi - lider zespołu Kuba Badach oprócz rewelacyjnego głosu posiada także poczucie humoru, które zawsze rozbawi wszystkich obecnych na koncercie.

Początek koncertu: 20.00

Bilety są dostępne w kasie Teatru Bajka, salonach Empik oraz na: Ticket Pro, Ebilet, Ticet Online oraz Eventim.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!