Historie uratowanych zwierząt czy otoczonych opieką drzew w prosty sposób pokazują, że warto wspierać działania Klubu Gaja. Potrzebujemy Twojego wsparcia, by nadal działać dla zwierząt i przyrody.Zgłoś się po praktyczne zakładki do książek.

To dzięki Twojemu wsparciu, sympatyków i przyjaciół Klub Gaja może realizować rzeczywiste działania na rzecz środowiska naturalnego i poszanowania praw zwierząt.

Wiele udało się osiągnąć, ale bardzo wiele jest jeszcze do zrobienia.

-" Wokół trwa masowa wycinka drzew. To ogromne straty dla przyrody i dla nas ludzi. Powinniśmy nie tylko sadzić drzewa ale również otaczać je opieką. To dzięki zaangażowaniu ludzi udało się nam posadzić blisko 800 tysięcy drzewek - mówi Jacek Bożek założyciel Klubu Gaja. - Ocaliliśmy ponad 66 tysięcy drzew.

Akcja ”Zbieraj makulaturę, ratuj konie” pomogła uratować 60 koni i otoczyć je opieką.

By dalej działać, pomagać i realizować kampanie nasza organizacja potrzebuje wsparcia. Bez niego będzie to bardzo trudne. Liczymy na Was w tej wspólnej pracy.

Po zakładki napisz do Klubu Gaja (adres e-mail: klubgaja@klubgaja.pl ) w treści podając: imię i nazwisko, adres pocztowy oraz liczbę zakładek jaką chciałbyś otrzymać.

Zakładki rozdaj najbliższym: rodzinie, przyjaciołom, znajomym czy współpracownikom aby każdy dowiedział się, że może przekazać Swój 1% podatku Klubowi Gaja rozliczając się za pomocą Bezpłatnego Programu PIT lub w deklaracji PIT wpisując nasz KRS: 0000120069.

Za pomoc i zaangażowanie z góry dziękujemy!

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!