http://pl http://pl

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Stadion_Narodowy_w_Warszawie_20120122.jpg&filetimestamp=20120203114807 (© fot.pl.wikipedia.org)

Portugalska prasa ocenia występ swojej reprezentacji jako dość przeciętny. Dobra pierwsza połowa i słabsza druga. Wszystkie gazety zgadzają się, że mecz na inaugurację Stadionu Narodowego był pojedynkiem bramkarzy.

Wojciech Szczęsny i Rui Patricio według prasy portugalskiej odegrali główne role we wczorajszym meczu towarzyskim, rozegranym pomiędzy reprezentacją Polski i Portugalii.

Dziennik "A Bola" jak czytamy na
sport.tvp.pl pisze, że obie reprezentacje zagrały ofensywnie. Okazji do strzelenia bramek nie wykorzystali Cristiano Ronaldo i Nani. Gazeta uważa, że stało się tak dzięki dobrej postawie polskiego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego. W drugiej połowie drużyna z Portugalii oddała inicjatywę przeciwnikom, jednak bramki nie padły.

Podobnego zdania jest dziennik "O Jogo", który dodaje również, że inauguracja nowoczesnego i ekstrawaganckiego stadionu raczej nie przejdzie do historii. Chwali postawę swoich piłkarzy w pierwszej połowie, ubolewa nad drugą i twierdzi, że dzięki dobrej postawie bramkarza Sportingu udało się utrzymać remis.

"Diario Di Noticias" donosi, że pomimo prawie optymalnego składu reprezentacji Portugalii, nie udało się pokonać Wojciecha Szczęsnego. Cristiano Ronaldo nie potrafił wykorzystać świetnej okazji do objęcia prowadzenia. Gazeta zauważa również, że Ronaldo nie został dobrze przyjęty przez polskich kibiców, którzy wygwizdali piłkarza.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!