(© Brandon Blinkenberg/CC BY-SA 2.5)

Mianem prymitywnego happeningu, określa Platforma Obywatelska rolki papieru toaletowego, które pojawiły się niedawno w Sejmowych toaletach. Na rolkach nadrukowano bowiem dziesięć zobowiązań rządu Donalda Tuska.

Na rolkach można było przeczytać, że ich twórcą jest: „Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej”. Jak informuje serwis gover.pl - politycy SLD zaprzeczają, by mieli z tym coś wspólnego.

Na szarym, słabej jakości papierze, umieszczono zobowiązania Platformy Obywatelskiej, które Donald Tusk przedstawił tuż przed wyborami w roku 2007. Znalazły się tam m.in.: „radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki”, „przyśpieszmy i wykorzystamy wzrost gospodarczy”, „wybudujemy nowoczesną sieć autostrad” oraz „sprawimy, że Polacy z emigracji zaczną wracać do domu”.

Platforma nie ukrywa swojego oburzenia. Jak komentuje sprawę dla gover.pl rzecznik klubu PO Paweł Olszewski - "To jest cały poziom kampanii Sojuszu. To żenujące, to poniżej jakichkolwiek standardów".


Źródła:
Gover.pl
TVP.INFO
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!