To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień

To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień. (© Fot. Kasjanek, Doemna publicza. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polish_fire_brigade_car.jpg&filetimestamp=20080627182542)

Pożar strawił stodołę znajdującą się na terenie byłego PGR-u, należącego do Tomasza Leppera, syna zmarłego lidera Samoobrony. Jak wynika z ustaleń policji, przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez dwójkę bawiących się dzieci.

Do pożaru doszło w sobotę w Drozdowie w województwie zachodniopomorskim. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, sprawcami pożaru okazały się dzieci w wieku 8-9 lat, które bawiły się ogniem.

W wyniku pożaru spłonęło 200 bali siana o łącznej wartości 100 tys. zł, które znajdowały się w stodole - podaje TVN24.pl

Damian Stręk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zaznacza, że dzieci, które przyczyniły się do podpalenia, trafią do sądu dla nieletnich w Koszalinie, który zdecyduje o ich dalszym losie.

"Wróciłam do domu z pracy, gdy wybuchł pożar. Myślałam na początku, że unoszący się dym w mieszkaniu jest z naszego pieca. Ale to dymiło od stodoły Leppera. I Bogu dzięki, że wiatr wiał w przeciwną stronę, bo mieszkamy tak blisko, że ogień mógłby dotrzeć i do nas" - relacjonuje w TVN24 najbliższa sąsiadka Lepperów.

To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień. Rok temu spłonęły tam pozostawione w sianokosach na polu bele słomy, a zimą ogień strawił budynek magazynowy.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!