Właśnie zakończył się II etap konkursu Praca jak Marzenie 2. Fotopodróżnicy znaleźli idealny świat z tysiącami inspiracji.

II etap konkursu zakończył się 18 marca o godzinie 22. Kandydaci na Fotopodróżnika zamieścili na swoich blogach siedem wpisów dotyczących ich inspiracji, czyli osób, które motywują ich do działania. Wpis należało opatrzyć przynajmniej dwoma zdjęciami. Na wykonanie zadania mieli 18 dni. O czym pisali przyszli podróżnicy? O sobie samych, swoich rodzinach, znajomych, osobach znanych i nieznanych, również tych spotkanych przypadkowo. Na forum i w komentarzach dyskusje wrzały.

Chcąc wziąć udział w konkursie, należało do 29 stycznia zarejestrować się w serwisie myfinepix i między 1 a 26 lutego wykonać pierwsze zadanie. Polegało ono na stworzeniu galerii zdjęć "W moim idealnym świecie".

Dwa zadania już za uczestnikami, przed nimi jeszcze dwa. Po ich zakończeniu nastąpi wielki finał, do którego dostanie się tylko 10 najlepszych.

Kolejna odsłona konkursu nastąpi 21 marca. Za wszystkich kandydatów na stanowisko Fotopodróżnika trzymamy kciuki.

Konkurs organizuje firma FujiFilm.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!