Od kilku dni w internecie wrze na temat nowelizacji ustawy hazardowej. W piątek premier Donald Tusk spotka się z internautami. Zadaj pytanie w komentarzu pod tym tekstem. Przekażemy je kancelarii szefa rządu.

Nowelizacja ustawy hazardowej wywołała burzę w internecie. Internauci, w obawie przed cenzurą sieci, wypowiedzieli Donaldowi Tuskowi wojnę. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tym artykule.

Kampania odniosła skutek. Premier w piątek ma spotkać się blogerami i przedstawicielami organizacji zajmującymi się internetem. Na portalach społecznościowych powstają konta, na których można zadawać pytania, które zostaną przedstawione premierowi. Debata będzie również transmitowana online na stronie szefa rządu. Spotkanie organizuje znany bloger Maciej Budzich - Tu tłumaczy się z tego :)

29 stycznia odbyło się spotkanie Władysława Stasiaka, szefa Kancelarii Prezydenta RP z gronem osób publikujących w internecie. Spotkanie dotyczyło planowanej przez rząd ustawy cenzurującej internet. Zaapis audio z tej rozmowy (niebawem mają odbyć się kolejne) opublikował Jarosław Lipszyc. Informacje dostępne są takźe na stronie Polskiego Radia i Vagla.pl

tvn24

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!