http://pl http://pl

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Donald_Tusk_3.jpg&filetimestamp=20110120204014 (© fot.pl.wikipedia.org)

Premier rządu Donald Tusk mówi, że nie wyklucza rekonstrukcji swojego rządu. Według niego Polacy mieli większe oczekiwania w stosunku do niektórych ministrów.

Szef rządu, jak donosi portal Interia.pll, zapowiedział spotkanie z kierownictwem wszystkich resortów. Okazja wydaje się dobra, ponieważ niedługo mija sto dni od powołania nowego rządu. Premier mówi, że należy dokonać oceny, gdyż atmosfera według obecnego gabinetu jest „dość krytyczna”.

"Ja też po głowie obrywam, za to, że nie wszyscy moi ministrowie wykonują swoje zadania tak jakbym chciał, ale dotyczy to nie tylko pani minister Muchy" - oświadczył dziennikarzom premier.

Donald Tusk dodał, że zarówno on, jako szef, ale także i Polacy spodziewali się więcej zaangażowania po obecnym gabinecie, a zwłaszcza po niektórych ministrach. Obecna sytuacja powoduje, że spotkania z resortami są nieuniknione.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!