Magda Anioł -Albo Albo Magda Anioł -Albo Albo

Magda Anioł -Albo Albo (© promo)

Już za kilka dni odbędzie się premiera najnowszej płyty Magdy Anioł "Albo Albo". Nowy album ukaże się na 10-lecie twórczości artystki. Koncerty promujące płytę odbędą się w Warszawie i Chorzowie w ramach Festiwalu Stróże Poranka.

"Albo Albo" będzie szóstą studyjną płytą znanej, chrześcijańskiej wokalistki. Album ukazuje się po kilkuletniej przerwie. Magda Anioł o nowej płycie pisze: "Autorskiej płyty nie wydawaliśmy dawno. Dlatego najwyższy czas, by to zrobić. To dla nas wyjątkowa płyta, bo wyjątkowo nasza - bardzo domowa, bardzo wyczekana i bardzo wychuchana. O tym, co na niej, nie ma sensu pisać. Muzyki lepiej słuchać, niż o niej słuchać - szybciej, prościej i (mamy nadzieję) przyjemniej. Ale bez zbędnych rewolucji. Tytuł: ALBO ALBO. Chodzi oczywiście o najważniejszy wybór jakiego może dokonać człowiek. Chcecie się dowiedzieć, co my wybraliśmy?".

Na płycie znajdą się piosenki inspirowane błogosławionym księdzem Jerzym Popiełuszko ("Ballada") czy św.o. Pio ("Pio–senka"). Na "Albo Albo" usłyszymy 16 utworów.


W najbliższym czasie odbędą się dwa koncerty promujące płytę ALBO ALBO:


17 października 2010, Dobre Miejsce w Warszawie, godz.18.00
Informacje i bilety są dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl

24 października 2010, Chorzowskie Centrum Kultury w Chorzowie, godz, 17.00 - Wśród zaproszonych gości m.in. Arka Noego.
Informacje i bilety na:www.chck.pl

Żródło: Edycja.pl/Chrześcijanskiegranie.pl/magdaaniol.com/chck.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!