Microsoft zaprezentował gry, które subskrybenci abonamentu Xbox Live Gold mogą pobrać bez żadnych kosztów. Wśród nich m.in. Wiedźmin 2: Zabójcy królów. Do pobrania od 16 do 31 stycznia 2015 roku.

Microsoft Polska ujawnia zawartość swojej oferty Games with Gold. Subskrybenci abonamentu Xbox Live Gold otrzymają aż 3 gry, całkowicie za darmo. Wystarczy, że w odpowiednim czasie je pobiorą.

Grę MX vs. ATV Alive posiadacze konsol Xbox 360 będą mogli pobrać od 1 do 15 stycznia. Natomiast od 16 do 31 stycznia dostępna będzie gra "Wiedźmin 2". Z kolei "Dark Dreams Don't Die" będzie dostępna przez cały miesiąc.

Zobacz także: Wiedźmin 3. Dziki Gon znowu opóźniony. Gra trafi na rynek dopiero w maju

To nie koniec dobrych wiadomości. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox 360 po pobraniu gry zatrzymują ją na swoich urządzeniach. Gra zostanie przypisana do konta użytkownika, a uruchomić ją będzie można nawet po wygaśnięciu abonamentu - informuje onet.pl.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!