Parafia Ewangelicka w Szczyrku Salmopolu otrzymała w niedzielę od Prezydenta RP Andrzeja Dudy cztery piłki.

Na każdej piłce podarowanej na ręce ks. Jana Byrta widnieje podpis prezydenta RP. Wspomogą one zbiórkę, jaką pastor organizuje podczas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji.

Już teraz rzuć piłkę...Nowa akcja ks. Byrta

Natomiast my (jako parafia) podarowaliśmy pisankę wykonaną przez naszą artystkę Ewę Lazar z Wisły, która przypomina o Wielkanocy i 500 latach Reformacji - Wielkim Jubileuszu w Kościele Ewangelickim powiedział duchowny podczas rozmowy z Wiadomościami24.pl.

Do projektu włączyli się i piłki również ofiarowali: Antoni Byrdy - burmistrz Szczyrku i Mirosław Bator - prezes Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej, który jedną otrzymał je od Marszałka Senatu a drugą od działaczy polonijnych, którzy byli na XII Światowych Zimowych Igrzyskach Polonijnych.

Ty też możesz pomóc Piotrkowi w leczeniu i rehabilitacji

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!