30 listopada w drugiej turze wyborów samorządowych na prezydenta Sieradza Paweł Osiewała wygrał z Jackiem Walczakiem, który Sieradzem rządził 8 lat.

Chluba odchodzącego prezydenta Sieradza był sieradzki Rynek, od kilku lat 1 grudnia odbywała się impreza zatytułowana „urodziny Rynku”, zaś 6 grudnia odbywały się mikołajki pod choinką ustawioną na Rynku.

Niestety po tym jak wybory przegrał Jacek Walczak podlegli mu pracownicy a może i sam odchodzący prezydent Jacek Walczak zaczęli lekceważyć tych, dla kogo były planowane imprezy miejskie, czyli mieszkańców naszego miasta.

Obie imprezy były ujęte w budżecie miasta i tylko buta i arogancja pokazał czy podległym pracownikom Walczaka i samemu Walczakowi zależy na mieszkańcach a tylko na własnym lansowaniu się w mediach i przed mieszkańcami.

Tu można nadmienić, że Paweł Osiewała zostanie zaprzysiężony na prezydenta Sieradza w dniu 8 grudnia o godzinie 15 a do tego czasu prezydentem Sieradza jest Jacek Walczak i to on osobiście jest odpowiedzialny za niezorganizowanie imprez z kalendarza imprez miejskich.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!