(© logo)

Osiem scen, cztery dni i chyba najbardziej elektryzujący line-up przygotował w tym roku barceloński festiwal.

Grubo ponad sto zespołów pojawiło się na ostatecznej liście festiwalowej. Nie znamy jeszcze dokładnej rozpiski, ale łatwo się domyślić, że pojawią się problemy decyzyjne w lawirowaniu pomiędzy scenami Parc del Forum.

Ale do rzeczy, cóż takiego dorzucili organizatorzy tym razem?

Pojawia się chociażby Battles po chwili przerwy, psychodeliczni stonerowcy z The Black Angels (z nowym materiałem), połowa Outkast - Big Boi, powracający do grania i nagrywania postrockowy miód dla uszu - Explosions in the Sky.

Wśród klasyki, obok niedawno ogłoszonego Echo and the Bunnymen, figurują nazwy Public Image Limited i Einstürzende Neubauten.

No i na deser Of Montreal, Warpaint, PJ Harvey, Interpol, James Blake, dwukrotnie Sufjan Stevens, Suuns, Simian Mobile Disco, The Tallest Man on Earth.... I tak dalej i tak dalej.

Na stronie stacji Primavery można się przygotowywać i cieszyć uszy zapowiedzianymi dźwiękami.

Zapraszam na stronę =en po dalsze informacje i więcej szczegółów.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!