22 październik 2014r 22 październik 2014r

22 październik 2014r. (© Barbara Figurniak)

Prof.Witold Kieżun, po przebytym stresie i ciężkiej zapaści znów walczy o życie. Przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. "Przez całe życie nie doznałem takiej krzywdy"-powiedział do nas po medialnym ataku na jego osobę.

Profesor Witold Kieżun w poważnym stanie przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej opieki.
Wesprzyjmy Go dobrym słowem, serdeczną myślą i modlitwą, bo zawdzięczamy temu Człowiekowi tak wiele w walce o wolną Polskę.

Nagonka, której ostatnio doświadczył to wyjątkowo żenujący przykład bezmyślności i okrucieństwa. Przeczytaliśmy wszystkie akta "TW Tamiza". Zapoznaliśmy się z wieloma innymi dokumentami udostępnionymi przez Profesora, których nie chcieli przedrukować Cenckiewicz i Wojciechowski.

Profesor jest człowiekiem bez skazy, naszym bohaterem narodowym, którego powinniśmy nosić na rękach!

Po przeżytym, długotrwałym stresie wywołanym publikacjami prasowymi po raz kolejny walczy o życie.
Powiedział nam, że tyle przeżył podczas wojny i na zesłaniu, ale nigdy nie doznał takiej krzywdy jak teraz - poprzez niesprawiedliwe ataki i próbę zniesławienia.

Módlmy się za Niego, aby wróciły mu siły, bo ciągle jeszcze chce pracować dla dobra Polski.
Barbara Figurniak i Mateusz Jarosz.

Współautor artykułu:

  • Mateusz Jarosz

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!