23 stopni Celsjusza pokażą termometry na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Najniższa temperatura prognozowana jest na Suwalszczyźnie.

Nadchodzące dni przyniosą pogodną aurę. Choć w piątek miejscami na niebie pojawią się chmury, a na Pogórzu rano także mgły, to koniec tygodnia zapowiada się słonecznie. Miejscami słupki rtęci wskażą nawet do 21 st. C. Takie wartości odnotuje się na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie. Tam temperatura wyniesie 16 st. C.
Sobota będzie pogodna i stosunkowo ciepła. Jedynie z rana na Pogórzu mogą pojawić się mgły. Termometry wskażą od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku.

W niedzielę pogoda zacznie się psuć na wschodzie kraju. Tam synoptycy prognozują przelotne opady deszczu i burze. Temperatura wyniesie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Rzeszowszczyźnie.

Podobna aura utrzyma się także w poniedziałek i wtorek.

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: