Morgan Freeman zagra w filmie "Londyn w ogniu", który trafi do polskich kin w marcu. W sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji.

Gdy w tajemniczych okolicznościach umiera premier Wielkiej Brytanii na jego pogrzeb przyjeżdżają najważniejsi przywódcy wolnego świata. To wyreżyserowana przez terrorystów okazja do przeprowadzenia największego zamachu w historii. Oczywiście pojawia się człowiek, który jest w stanie zapobiec katastrofie. Autorzy scenariusza wybrali do tej roli Mike Banning, szefa ochrony prezydenta Stanów Zjednoczonych (w postać wcielił się Gerard Butler.

Film "Londyn w ogniu" wyreżyserował Babak Najafi. W obsadzie znalazł się Morgan Freeman, który zagrał wiceprezydenta USA. Światowa premiera planowana jest na koniec stycznia. Do polskich kin obraz trafi 18 marca.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!