Czy w Łodzi będzie istniał klub żużlowy Orzeł Łódź?

W niedzielę zapadnie decyzja rodziny Skrzydlewskich o dalszym finansowaniu łódzkiego klubu żużlowego.

Negatywna decyzja sponsora o finansowaniu klubu w sezonie 2010/20011 będzie oznaczać, że speedway w Łodzi przestanie istnieć.

Drużynie Orła nie udało się awansować do pierwszej ligi. Po spotkaniach finałowych ze Speedway Miszkolc przyszłość łódzkiego klubu stanęła pod znakiem zapytania.

- Niedawno uczciwie zapowiedziałem, że nie będzie nas stać w przyszłym roku na wydanie takich pieniędzy. Moja rodzina ma się spotkać 15 listopada i zdecydować, co dalej z łódzkim żużlem, a dokładnie ile będziemy mogli przekazać na speedway. Nie chcemy blokować tej dyscypliny w Łodzi, dlatego złożyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do otrzymania licencji. My albo inny sponsor będzie miał przygotowane pole do rozpoczęcia budowania drużyny - powiedział Skrzydlewski w "Expressie Ilustrowanym".

Kibice apelują do prezydenta Kropiwnickiego o pomoc.
Miejmy nadzieje że w Łodzi będzie nadal istniał klub Orzeł Łódź.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!