W rewanżowym spotkaniu I rundy Pucharu EHF szczypiorniści Górnika Zabrze pokonali na wyjeździe Zomimak Strumica 34:27 (16:11). Drugie zwycięstwo w dwumeczu zapewniło zabrzanom awans do drugiej rundy rozgrywek.

- Zagraliśmy drugie dobre zawody. Te nawet jeszcze lepsze niż przed tygodniem w Zabrzu. Szczególnie dobrze wyglądało to w defensywie, przez co wypracowaliśmy kilka łatwych bramek. Cieszymy się z awansu i czekamy na kolejnego rywala - komentuje sukces swoich podopiecznych na portalu internetowym Patrik Liljestrand, trener Górnika.

Zomimak Strumica: Trajkovski, Stojanovski - Pavlovski 5, Mladenovski 3, Stojanov 2, Milosavljevikj 3, Boseovski 2, Al Nahhas, Vasilev 1, Chanturia 6, Mitrevski, Janev, Vezenkovski 5, Mitev, Nakov; trener Marjan Andonov.

Górnik Zabrze: Kornecki, Kicki, Suchowicz - Niedośpiał 1, Daćko 1, Orzechowski 4, Gromyko 1, Kuchczyński 2, Kubisztal 4, Jurasik 4, Bednarczyk, Buszkow 2, Tatarincew 5, Tomczak 6, Niewrzawa 4. Trener Patrik LILJESTRAND.

W drugiej rundzie przyjdzie się zmierzyć ekipie Patrika Liljestranda z białoruskim SKA Mińsk. Pierwszy pojedynek zaplanowano na 11/12. października na wyjeździe, rewanż w Zabrzu 18/19. października.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!