(© Mikeguib/CC BY-SA 3.0)

W końcu o swoim istnieniu przypomniał Ireneusz Jeleń. Polski napastnik strzelił dwie bramki dla Lille. Na listę strzelców wpisał się również Dariusz Dudka, który zapewnił zwycięstwo Auxerre.

W ten weekend jest rozgrywana kolejna runda Pucharu Francji. Często w takich spotkaniach trenerzy dokonują wielu roszad i dają pograć piłkarzom, którzy na co dzień "grzeją ławę", albo w ogóle nie łapią się do kadry meczowej.

Tak było z Ireneuszem Jeleniem, który po odejściu z Auxerre nie może się odnaleźć w nowej drużynie. Lille w sobotę grało z 6-ligowym US Chantilly. Jeleń strzelił dwa gole, A Lille wygrało 6:0 - dobre i to!

Z kolei były klub Jelenia przeżywał ogromne męczarnie w meczu z 5-ligowym Chambly Thelle FC. Zwycięski gol dla Auxerre padł dopiero w dogrywce (w 116. minucie),a jego autorem był Polak - Dariusz Dudka.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!