Dzisiejszy finałowy mecz nie przysporzył kibicom wielu emocji. BKS w trzech setach uporał się z Muszynianką. Przez całe spotkanie można było zauważyć zmęczenie Muszynianek. Powodem był wczorajszy pięciosetowy bój oraz środowa Liga Mistrzów.

Starcie finałowe rozpoczęło się od prowadzenia Aluprofu. Podopieczne Bogdana Serwińskiego grę kontrolowały jedynie do stanu 10:10. W tym momencie bielszczanki zaczęły powiększać swoje prowadzenie. Druga partia była podobna. Do drużyny z Muszyny wiele ożywienia wniosła Milena Rosner. Swoją zagrywką nadrobiła kilkanaście punktów. Jednak jej drużyna nie potrafiła tego wykorzystać.

Trzecie rozegranie również do pewnego momentu było wyrównane. Fakro uzyskało nawet jednopunktowe prowadzenie. Błędy własne zadecydowały o końcowym wyniku meczu.

Po spotkaniu wręczono nagrody indywidualne dla poszczególnych zawodniczek.
Najlepsza zagrywająca - Natalia Bamber (BKS Aluprof).
Najlepsza blokująca - Jolanta Studzienna (BKS Aluprof).
Najlepsza przyjmująca - Agata Sawicka (BKS Aluprof).
Najlepsza broniąca - Mariola Zenik (MKS Muszynianka Fakro).
Najlepsza atakująca - Helena Horka (BKS Aluprof).
Najlepsza rozgrywająca - Katarzyna Skorupa (BKS Aluprof).
Najlepszą zawodniczką turnieju została natomiast Anna Barańska z BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!