Jak zapowiada Mariusz, od czasu walki z Sylvią zrobił duże postępy Jak zapowiada Mariusz, od czasu walki z Sylvią zrobił duże postępy

Jak zapowiada Mariusz, od czasu walki z Sylvią zrobił duże postępy

Właściciele federacji KSW mają w planach ściągnięcie do Polski Tima Sylvię. Mariusz Pudzianowski miałby się mu zrewanżować za porażkę na gali w Chicago z maja 2010 roku.

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski,właściciele KSW, zapowiadają, że mają w planach rewanżowy pojedynek Pudziana z Sylvią. Polak miałby się zrewanżować za porażkę z maja ubiegłego roku. Wtedy to został poddany przez Amerykanina w drugiej rundzie po ciosach pięściami.

Czytaj też: Pudzianowski nie wytrzymał dwóch rund. Polak pobity przez Sylvię

Jak zapowiada Mariusz Pudzianowski, od czasu walki z Sylvią zrobił duże postępy. Jest gotowy na rewanż. Na jego oficjalnej stronie internetowej czytamy, że do walki mogłoby dojść już jesienią, podczas kolejnej odsłony Konfrontacji Sztuk Walki. - To byłby ciekawy rewanż i jeśli wszystko dobrze się ułoży, to z pewnością wyjdziemy z taką propozycją. Ta walka może się odbyć nawet szybciej, niż mi się wydaje - twierdzi Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.

Pudzian do ringu wychodził czterokrotnie. Była to jak dotąd jego jedyna porażka na ringach MMA. Znacznie wcześniej, bo już 21 maja w Gdańsku, Pudzian stanie do pojedynku z Anglikiem Jamsem Thompsonem. Jeśli chce myśleć o rewanżu z Sylvią, musi pokonać popularnego "Kolosa".

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!