(© Samo życie- plakat imprezy.)

Oberhausen to centralne miejsce spotkań Polonii. Tym razem Restauracja Gdańska zaprasza na dyskusję wszystkich zainteresowanych sportem polonijnym, kibiców i działaczy sportowych.

Polonijny dwutygodnik "Samo Życie", organizuje publiczną debatę na temat sportu polonijnego z cyklu "Quo Vadis Polonio".

Debata odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia o godz. 16.00 w restauracji "Gdanska" w Oberhausen (Altmarkt 3), poprowadzi ją redaktor Jacek Tyblewski, szef redakcji polskiej radia Funkhaus Europa.

Wśród gości będą między innymi: przedstawiciele konsulatu RP w Kolonii, Kongresu Polonii Niemieckiej, mediów, organizacji polonijnych oraz polscy piłkarze grający w Niemczech.

Nie zabraknie również dobrej muzyki w wykonaniu Krzysztofa "Ptaka" - wokalisty zespołu rockowego COMMUNA. Całość nagrywana będzie przez polonijną telewizję PEPE TV.


Znajdź nas na Google+

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!