Jeszcze niedawno przy ulicy Komunalnej mieściła się baza komunalna, od 26 lutego znajdzie tam swoja siedzibę pawilon Tesco.

Budowa trwała bardzo krótko. Zadbano, by przy pawilonie od razu pojawił się parking.
Ta część miasta zmienia ostatnio swój charakter na handlowy. Zaledwie 6-tysięczny Radziejów znacznie poszerza sieć handlowo- usługową.

W grudniu 2009 roku przy ulicy Parkowej oddano „Twój MARKET”, który na brak klientów nie narzeka. Są nimi mieszkańcy nie tylko z pobliskiego osiedla Brudziczyn, ale i z całego Radziejowa i okolic. Przy ulicy Komunalnej w pobliżu obwodnicy istnieje już „BIEDRONKA”, a niedaleko, bo przy ulicy Brzeskiej duże targowisko funkcjonujące w środę każdego tygodnia.

Przyjeżdżają na ten targ zainteresowani zarówno sprzedający, jak i kupujący nawet spoza powiatu. Przy ulicy Brzeskiej mieści się pawilon handlowy „RYDZ”. W mieście znajduje się także pawilon handlowy „STOKROTKA”. Jest też sporo mniejszych placówek mieszczących się głownie w centrum.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: