Od dłuższego czasu działacze Borussii Dortmund potwierdzali zainteresowanie sprowadzeniem młodego Polaka. Teraz na ten temat wypowiedział się sam piłkarz.

Zakładane są różne scenariusze. Pierwszy z nich jest taki, że Rafał Wolski zostanie sprowadzony do Niemiec jeszcze przed kolejnym sezonem. Właśnie taki rozwój wydarzeń jest najbardziej prawdopodobny, bo i władze stołecznego klubu i szefowie BVB są temu przychylni - pisze "Super Express".

Drugi jest mniej prawdopodobny i zakłada, że piłkarz Legii miałby przejść do Borussii po zakończeniu następnego sezonu. Głównym problemem tego scenariusza jest to, że Marek Jóźwiak chce postawić zaporową cenę - minimum 6 mln euro. Niestety takich pieniędzy nie są w stanie zapłacić władze mistrza Niemiec za utalentowanego młodego piłkarza, a w dodatku jeszcze dobrze niesprawdzonego co do umiejętności .

Sprawa nabrała tak dużego echa, że sam piłkarz postanowił zabrać głos. W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" powiedział, iż nie jest jeszcze pewny, czy chce zmienić klub i przejść do tak mocnej drużyny. Przyznaje także, że rozmawiał z kilkoma ludźmi, w tym z Franciszkiem Smudą, i oni radzą mu jeszcze pozostać w Legii. Dlatego sam piłkarz cały czas czuje się zmieszany i sam nie wie, co będzie lepsze dla niego.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!