http://www http://www

http://www.youtube.com/watch?v=Pn-IdbIsmCc

MC Jason INC zanany z występu w castingu do programu "Mam Talent" został aresztowany za m.in. kradzież, rozboje i zniszczenie mienia. Spędzi w areszcie 1,5 roku. Został rozpoznany po tym jak... pojawił się w telewizji!

Damian B. nie znalazł uznania w oczach jury telewizyjnego programu i nie zdołał awansować do finałowej czterdziestki "Mam Talent". Ale dzięki swojemu występowi na szklanych ekranach został rozpoznany przez jednego z bytomskich dzielnicowych jako poszukiwany przestępca, ukrywający się od ubiegłego roku przed wymiarem sprawiedliwości.

"Pokaz ten uprawdopodobnił natomiast to, że poszukiwany mężczyzna nie uciekł z kraju, w związku z czym dzielnicowy i jego kolega z komisariatu, podejmując policyjną pracę operacyjną, doprowadzili do zatrzymania nieuchwytnego dotąd 24-latka" - chwali się na swoich stronach policja.

Kolejne 1,5 roku raper spędzi w areszcie. Tam zapewne będzie mógł spokojnie rozwijać swój hip-hopowy talent. Zastanawia tylko jedno - skoro poszukiwany 24-latek krył się przed wymiarem sprawiedliwości, to po co zgłosił się do telewizyjnego castingu, który zapewne obejrzało miliony widzów? Jak widać, MC Jasonowi woda sodowa uderzyła do głowy.

Źródło:
policja.pl.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!