(© MCK Gorzów Wlkp. - www.emceka.pl)

26-27 lipca, Amfiteatr MCK w Gorzowie Wlkp. Godzina 19:00 otwarcie bram, 19:30 rozpoczęcie

Bilety: 12 zł za dzień, 20 zł karnet
do nabycia w Miejskim Centrum Kultury (pon.-pt. w godz. 8:00-16:00) oraz w Coffee Point [Bimbie] (ul. Wełniany Rynek, pon.-pt. 10:00-18:00, sob./nd. 10:00-16:00)


Na kolejnej, 8 już edycji reaktywowanego w 2005, najstarszego festiwalu muzyki reggae w kraju, nie mogło zabraknąć nestorów tworzących polska scenę tego gatunku. W tym roku jest to stale zachwycający krystalicznością koncertowego brzmienia i aranżacją utworów zespół DAAB – najpopularniejszy wykonawca w historii tej muzyki. Gościem festiwalu będzie także nie mniej legendarna, z ponad 30 letnim stażem grupa BAKSHISH. Ale festiwal nie jest tylko nobliwą tradycją, ale wciąż żywą ideą. Wystąpi także młode pokolenie wykonawców jak KAMIL BEDNAREK czy TaLLib mający rzesze fanów wśród młodszych słuchaczy. FOLIBA & Buba Kuyateh przypomną o afrykańskich źródłach reggae i bluesa. Doświadczonych artystów wesprą młodsze, za to bardzo obiecujące formacje: Root Wise, Freakin Rudeboys i MIXTURA. Kameralny, pozwalający na szczególną muzyczną ucztę Festiwal odbywa się obiekcie zapewniającym komfort publiczności i wykonawcom. Line up oferuje szeroką gamę stylistyczną od roots, ska po raggamuffin.

26.07
Root Wise
Foliba & Buba Kuyateh
Kamil Bednarek
Bakshish

27.07
Freakin Rudeboys
Mixtura
TaLLib
DAAB

https://www.facebook.com/events/147553088768101/

Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie, Festiwal dofinansowany ze środków budżetowych Miasta.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!