W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbyła się konferencja na temat „Coaching - korzyści dla biznesu”. Z zaproszenia skorzystało blisko 40 osób, głównie z małych i średnich firm oraz organizacji pozarządowych

Celem głównym konferencji, poprowadzonej przez przedstawicieli śląskiego oddziału ICF Polska (International Coaching Federation), było zaprezentowanie coachingu jako skutecznej formy rozwoju organizacji firmy.

- Chcemy osiągnąć ten cel poprzez przedstawienie koncepcji, którą jest coaching, zaprezentowanie ilościowych i jakościowych korzyści płynących z coachingu oraz demonstrację wybranych technik coachingowych – zapowiedział Tomasz Gawlak – coach, przedsiębiorca, dyrektor ICF Śląsk - Pragniemy aby każdy uczestnik konferencji poznał zyski osobiste i dka organizacji, płynące z coachingu, konkretne techniki coachingowe, by dowiedział jak wygląda praca coacha z klientem. Ponadto poznał kompetencje coacha, zgodne ze standardami International Coach Federation.

Poniżej prezantacja przygowana na konferencję
nullDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Współautor artykułu:

  • Barbara Podgórska

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!