Prawdopodobnie Pierwsze Rekolekcje dla Niewierzących Prawdopodobnie Pierwsze Rekolekcje dla Niewierzących

Prawdopodobnie Pierwsze Rekolekcje dla Niewierzących (© http://www.facebook.com/RekolekcjeNiewierzacych)

Po cieszących się ogromnym powodzeniem na Facebooku, rekolekcjach adwentowych "Brzytwą po schematach", 20 marca rozpoczną się "Prawdopodobnie pierwsze rekolekcje dla niewierzących".

Prawdopodobnie pierwsze rekolekcje na facebooku "Brzytwą po schematach", cieszyły się podczas adwentu ogromnym powodzeniem.

Na nie mniejszą uwagę zasługują "Prawdopodobnie pierwsze rekolekcje dla niewierzących", które rozpoczną się również na portalu społecznościowym Facebook, 20 marca i potrwają do 30 marca. Prowadzone będą przez jezuitów Pawła Kowalskiego SJ i Pawła Rakowskiego SJ.

Rekolekcje adresowane są przede wszystkim do osób niewierzących, które nie potrafią odpowiedzieć na pytanie o swoją wiarę, albo zdecydowanie stwierdzają, że nie wierzą. Nie mają one na celu przekonywania kogokolwiek do czyichkolwiek racji, są raczej okazją do spotkania się dwóch światopoglądów, bo polegać będą na codziennym przedstawieniu spojrzenia na życie w konkretnych sytuacjach, zarówno katolika, jak i agnostyka.

Myślę, że taka konfrontacja i możliwość poznania przez niewierzących światopoglądu chrześcijańskiego, a przez chrześcijan spojrzenia na życie okiem niewierzącego, może stać się ciekawym doświadczeniem i przynieść wiele owoców wzajemnego zrozumienia. Polecam więc udział w tych wyjątkowych rekolekcjach poprzez odwiedzenie na portalu Facebook profilu "Prawdopodobnie pierwszych rekolekcji dla niewierzących" i polubienie go już teraz, bo lada dzień zaczną się na nim pojawiać różne ciekawe informacje wprowadzające.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!