W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbyła się konferencja pn. „Silesia Go – Śląskie z pomysłem”. zorganizowana przez Forum Młodych RIG.

W intencji organizatorów, o czym zapewnił przewodniczący Forum, Janusz Dramski, konferencja powinna udzielić odpowiedzi na pytanie: -Jaki potencjał drzemie w naszym regionie i ile naprawdę w nim pozytywnej energii?

Wydarzenie było pierwszą cykliczną platformą prezentacji dokonań i planów podmiotów prowadzących na terenie województwa śląskiego działalność w dziedzinach promocji kultury, turystyki i architektury oraz przybliżającą mieszkańcom regionu, studentom oraz absolwentom śląskich uczelni potencjał kulturalny Górnego Śląska.

Wystąpienia kilkunastu prelegentów i dyskusje podzielono na trzy bloki tematyczne: „Z kulturą w miasto”; „Turystyka na poziomie”; „Architektura krajobrazu miejskiego”.

Współautor artykułu:

  • Barbara Podgórska

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!