Rockowe Walentynki z zespołem KOX, to impreza skierowana do wszystkich fanów dobrego, klasycznego rocka. Jaworznicki zespół KOX to ponad 30 lat doświadczenia na scenie :) Koncert odbędzie się już 15 lutego w pubie "Pajęczyna" w Jaworznie.

W ponad 2 godzinnym programie przeboje gwiazd takich jak:
Black Sabbath, Deep Purple, Iron Maiden, Led Zeppelin, Nazareth, Ufo, Lynyrd Skynyrd, ZZ Top, Gary Moore, AC/DC, Saxon...

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Jaworznie:
- Sklep Muzyczny ul.Sienkiewicza (po schodkach),
- Sklep "Melodia",
- Pub "Pajęczyna" ul.Wojska Polskiego 1, (w dniu koncertu)

Zespół swoją działalność rozpoczął przeszło 30 lat temu. Po kilku latach działalności proza życia spowodowała zawieszenie działalności. Część muzyków realizowała się w innych bardzo dobrze znanych w naszym kraju projektach muzycznych, część wybrała karierę poza branżą muzyczną. Dwa lata temu muzycy postanowili reaktywować zespół KOX, który obecnie gra w składzie:

Jacek Gretkowski (lead voc,bg),
Waldemar Harwig (lead g, voc),
Adam Gałecki (g),
Bogdan Zuber (dr)

Każdy koncert grupy KOX jest eksplozją niespożytej energii i radości wspólnego muzykowania.
Jest też wypadkową umiejętności poszczególnych muzyków oraz kwintesencją przyjaźni i oddania się „bez reszty” klimatowi uprawianego gatunku muzyki – ponieważ tej, nie da się autentycznie wykonywać, nie mając jej głęboko w sercu i duszy. Siłą napędową grupy KOX jest również bezpośredni kontakt z publicznością, ceniącą szczerość muzycznego przekazu, bowiem w przeciwieństwie do wielu współczesnych gatunków muzycznych, hard rock i heavy metal nie uznają tzw. „technicznego wspomagania”, każdy dźwięk (także błędny) jest realny, a każdy pozytywny odbiór muzyki przez słuchaczy inspiruje muzyków do obnażenia całej swojej muzycznej duszy.

Grupa KOX gra wyłącznie na żywo wyznając zasadę w imię której szacunek dla odbiorców, uczciwość i autentyzm oraz żywo reagująca, bawiąca się publiczność są cenne ponad wszystko – bez tego prawdziwy rock umiera.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!