http://aleseriale http://aleseriale

http://aleseriale.pl/sid,28681,title,rodzinkapl,serial.html?ticaid=6e148 (© fot.Materiał promocyjny)

Fani serialu Rodzinka.pl spotkają rodzinę Boskich w nowych odcinkach już jesienią tego roku. Właśnie ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serialu.

Polska produkcja Rodzinki.pl to adaptacja kanadyjskiego serialu „Les Parent”. W naszym kraju w główne role Natalii i Ludwika Boskich wcielili się Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak wraz z trójką niesfornych urwisów.

W tych, a także innych rolach, zobaczymy Mateusza Pawłowskiego, Adama Zdrójkowskiego, Maćka Musiała, Agatę Kuleszę i Jacka Braciaka.

Serial o małżeńskiej parze po trzydziestce, wychowującej trójkę dzieci, bije w naszym kraju rekordy oglądalności. Scenarzysta zdradza, że tym razem w życiu rodziny więcej do powiedzenia będą mieć seniorzy rodu, czyli dziadkowie.

Pierwsze odcinki pojawiły się w telewizji w 2011 roku. Nowa seria zaplanowana została na jesień 2012 - podaje wprost.pl.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!