(© Pro Life in TN)

Pod hasłem "Rosja za życiem" odbyły się 1 czerwca w Moskwie i wielu rosyjskich regionach przeszło tysiące demonstrantów podobnie jak tydzień temu w wielu miastach Polski i innych krajów Europy.

Organizatorzy marszów dostrzegają w aborcji i propagandzie homoseksualizmu przejaw kolonizowania Rosji przez zachód. - Różne osoby i organizacje próbują narzucać Rosjanom obce im wzorce życia i "niezdrowych relacji" - protestowali.

Podejmowane są wysiłki w celu dyskredytacji wartości ogólnoludzkich i zniszczenia rodziny - twierdzą rosyjscy aktywiści "pro life".

Rosjanie włączyli się do ogólnoświatowego ruchu sprzeciwu wobec atakowania i ośmieszania znaczenia ludzkiego życia i rodziny, które są - dla nich - jednocześnie wartościami chrześcijańskimi i ogólnoludzkimi.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!