źródło: Facebook źródło: Facebook

źródło: Facebook.com (© nieznany)

To, co dla niektórych było jasne już od najwcześniejszych godzin porannych, znalazło potwierdzenie w przecieku z głęboko zakamuflowanej jednostki rosyjskiego Specnazu. W Czelabińsku próbowali wylądować kosmici. Czytaj relację !

‎[NAJNOWSZE DONIESIENIA Z PORTALU "RUSSIA TOMORROW"]
(źródło : AP, GN, PC)

Jak donoszą zaufane źródła naszego portalu, często i nie bez wzajemności pozostające w dwuznacznym zbliżeniu z wysokim rangą funkcjonariuszem tajnej jednostki "Wympieł", stanowiącej ultra-zakamuflowaną część rosyjskiego Specnazu, dziś w godzinach porannych wzmiankowany funkcjonariusz został w trybie pilnym ściągnięty z toalety, na której czytał gazetę, pił kawę oraz walił poranną kupę i wezwany w trybie natychmiastowym do głęboko utajnionych czynności służbowych. Wybiegając w pośpiechu z domu naszego źródła, funkcjonariusz zdołał jedynie wybełkotać :"Oooo, bladź ..." lub coś podobnego.

W trakcie przerwy na obiad (czyli podczas tradycyjnego, rosyjskiego "wychodnego" w godzinach 13.00 - 14.30) funkcjonariusz ten spotkał się z naszym źródłem w barze mlecznym "Pielmiennaja" i poinformował je w głębokiej tajemnicy, iż rejonie Uralskim, niedaleko miasta Czelabińsk, odbyło się awaryjne lądowanie niezidentyfikowanego obiektu latającego, pochodzącego prawdopodobnie z głębokiego kosmosu. Obiekt ten z niewyjaśnionych dotąd przyczyn posiadał oznaczenia wojskowe Federacji Rosyjskiej na dziobie i statecznikach.

Niezidentyfikowany obiekt latający, stanowiący według funkcjonariuszy Specnazu (którzy dysponują już odpowiednimi danymi wywiadowczymi) zbrojną forpocztę nieznanej dotąd na Ziemi rasy, planującej zaatakować naszą planetę w trakcie jutrzejszego przelotu asteroidy 2012 DA14, ze względów technicznych (awaria prawego silnika oraz niewyjaśniona dotychczas nagła blokada elektronicznych systemów naprowadzających, jak również przypuszczalnie całkowita utrata łączności z Moskwą) zmuszony był do zrzucenia [ większości paliwa (-przekreślone) ] ... większości niezidentyfikowanej substancji ... (parafka), nad Czelabińskiem, która to substancja następnie eksplodowała [ze względu na urywający się, płonący prawy silnik i brak umiejętności załogi w poradzeniu sobie z tym problemem(-przekreślone, dwukrotnie) ] ... z nieznanych dotąd powodów ... (parafka). Pilotujący ów obiekt [żołnierz(-przekreślone) ] ... przybysz z Przestrzeni ...(parafka) zdołał katapultować się i opadł spokojnie na zielonym spadochronie prosto w objęcia funkcjonariuszy jednostki "Wympieł". Po bezpiecznym lądowaniu miał się rozpłakać, zaś jego słowa brzmiały : [ "Żyźn, żyźn, ja tak lublju tiebia a ty mienia tak jebiosz ...."(-przekreślone) ] ... jego słowa brzmiały niezrozumiale ... (parafka). Następnie na oczach zebranych funkcjonariuszy popełnił samobójstwo. Przed popełnieniem samobójstwa miał powiedzieć : [ "Towariszczi! Nie strielajtie !"(-przekreślone) ] ... coś jakby: AAAAA .... (parafka), po czym wyzionął ducha, spoglądając ostatni raz ku bezkresom rodzimej Syberii.

Sprawę bada FSB, włączył się również MAK, możemy więc mieć pewność, że wszystkie okoliczności porannej katastrofy zostaną wkrótce rzetelnie wyjaśnione i podane do wiadomości publicznej. Rząd Federacji Rosyjskiej nie zajął jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Z Czelabińska
YH.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!