Plakat sztuki "Showbizz" Plakat sztuki "Showbizz"

Plakat sztuki "Showbizz"

Spektakl "Showbizz" zawita 22 lutego o godz. 17 do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dwóch naszych czytelników wygrało dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

W ogłoszonym przez Nas KONKURSIE mogliście wygrać wygrać zaproszenie do Teatru "Lutnia" w Łodzi na spektakl "Showbizz" w sobotę 22 lutego o godz. 17. Dziękujemy za zgłoszenia w komentarzach. Dwuosobowe zaproszenia otrzymują: Teresa Zemanek i Karolina Jaśkowiak. Serdecznie gratulujemy!

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

W spektaklu występują Olga Bończyk, Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Ryszard Kotys, Włodzimierz Matuszak oraz Wojciech Droszczyński.

Są jeszcze dostępne bilety na sobotnie przedstawienie w cenie 90 zł. Można je kupić w kasie Teatru Rozrywki Lutnia ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 9 – 17), w kasach regionalnych (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!