W sobotę, 24 maja, do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi zawita spektakl "Zwariowany komisariat". Nasze czytelniczki wygrały dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

W ogłoszonym przez Nas KONKURSIE mogliście wygrać wygrać zaproszenie do Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi na spektakl "Zwariowany komirariat" 24 maja 2014r. na godzinę 17. W sztuce występują wymiennie:
Andrzej Grabowski, Tadeusz Ross, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec, Andrzej Beya-Zaborski, Piotr Pręgowski, Zbigniew Lesień, Maciej Luśnia, Julita Kożuszek, Violetta Arlak, Waldemar Ochnia.

Dwuosobowe zaproszenie otrzymują Klaudia Grzejda i Teresa Zemanek. Serdecznie gratulujemy! Bilety są do odbioru w kasie teatru przed spektaklem po okazaniu dowodu osobistego. Zapraszamy do Teatru Rozrywki "Lutnia" ul. Piotrkowska 243 Łódź.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!