12 maja swoje święto mieli wszyscy motocykliści, którzy w Suwałkach rozpoczęli sezon. Nie zabrakło tradycyjnego przejazdu ulicami miasta, wystawy jednośladów. Następnie odbyły się pokazy, gdzie stunterzy pokazali swoje umiejętności.

Mimo niezbyt dobrej pogody przyjechało blisko 400 maszyn. Wśród nich były zarówno motocykle sportowe, turystyczne, crossy, kilka zabytkowych oraz wiele skuterów. Po zbiórce na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego motocykliści wyruszyli na paradę ulicami miasta, do Parku Konstytucji 3-go maja. Tam wystawili swoje maszyny. Każdy chętny mógł je zobaczyć i porozmawiać z właścicielami. Imprezę dodatkowo umilała muzyka oraz dobra strawa.

Po tej części motocykliści oraz wszyscy inni fani 2,3 i 4 kółek udali się na plac firmy "Ar-Tir", gdzie odbywały się pokazy stuntu (m.in. Raptowny), driftowania - zarówno samochodem, jak i motocyklem, ale nie tylko. Organizatorzy zapewnili wszystkim kilkadziesiąt minut wspaniałych emocji i adrenaliny. Wszystkiego dopełniły piękne dziewczyny.

Otwarcie sezonu jest również pewnym przypomnieniem, że "motocykle są wszędzie", a zwłaszcza na naszych drogach i należy o tym pamiętać!

Poniżej fragment z pokazów:Zobacz również: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suwałkach - Zdjęcia

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!