Frankfurckie Targi "Christmasworld" są od wielu lat najważniejszym wydarzeniem branży dekoratorskiej, odbywają się zawsze w drugiej połowie stycznia. Targi są wielkim spotkaniem projektantów wszelkich ozdób i dekoratorów naszego otoczenia.

Frankfurckie Targi "Christmasworld" w tym roku odbywają się od 24-28 stycznia. "Christmasworld" są wiodącą imprezą, obok nich równolegle odbywają się pokrewne targi branżowe: "Paperworld" i "Creativeworld". Tego roku łącznie targi zgromadziły 2 901 wystawców z 65 krajów świata, w 16 halach, na powierzchni 578 tys. metrów kwadratowych. W branży tej wiodą prym Chińczycy, Amerykanie, Włosi i naturalnie Niemcy. Polska bierze udział w tych Targach od 2007 roku, obecnie Polskę reprezentuje 20 wystawców.
"Christmasworld" to najważniejsze targi ozdób świątecznych, okolicznościowych, dekoracji wystaw, dekoracji pomieszczeń i ogrodów. Prezentowane są tu akcesoria i ozdoby: ślubne, urodzinowe, jubileuszowe, sztuka florystyczna, wyroby z papieru, tektury, wełny, świat naszych hobby i wszystko inne co jest związane z potrzebami upiększania naszego otoczenia. Przewiduje się, że targi odwiedzi w tym roku ponad 30 tysięcy zainteresowanych oraz specjalistów branży dekoratorskiej.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!