(© Adam K. Podgórski)

Dzieci z Przedszkola nr 45, Przedszkola nr 31 oraz Szkoły Podstawowej nr 23 w Bykowinie, dzielnicy Rudy Śląskiej, wspólnie z rodzicami uczestniczą w akacji charytatywnej na rzecz przyjaciół chorych na nowotwory.

Od połowy listopada trwa akcja wspomagająca leczenie i ułatwiająca pobyt w szpitalach dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. - Zaczęło się od Maratonu Fitness - informuje Sandra Holeczko z Przedszkola nr 45.

- Uczestnicy mogli nie tylko sprawdzić i podnieść własną kondycję fizyczną i milo spędzić czas, ale przed wszystkim kupić cegiełki za 10 złotych. Impreza spotkała się z zainteresowaniem i wsparciem.
Sprzedaż cegiełek trwa w wymienionych placówkach. Dzieci przynoszą też dla chorych przyjaciół kredki, kolorowe papiery, nożyczki, malowanki, książeczki i zabawki, które umilą małym pacjentom przebywanie w klinikach.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!