MFNFF 2011 MFNFF 2011

MFNFF 2011 (© MFNFF 2011)

W środę rozpoczyna się w Kinotece w Warszawie 10. edycja Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych im. Jana Machulskiego. Potrwa ono do 6 listopada.

Widzowie będą mogli obejrzeć ponad 26 pokazów z nurtu tzw. filmów niezależnych, których najważniejszą cechą jest niekomercyjność.

Pierwsza projekcja rozpocznie się o godz. 14.30. Będzie to film "Klęcząc - Jęcząc", w reżyserii Anny Borusińskiej i Piotra Matwiejczyka, laureatów Grand Prix 1. edycji Festiwalu. Środa na MFNFF zakończy się o godz. 23.

Wśród dodatkowych atrakcji warto wymienić koncert zespołu Robodrom, w piątek, 4 listopada, o godz. 22.30, warsztaty filmowe Masterclass, które rozpoczęły się już w październiku, a ich finał będzie miał miejsce na zakończenie Festiwalu, 6 listopada, a także pokazy filmów z festiwali partnerskich, z Włoch i USA, w ramach dwóch retrospektyw, w kolejności odpowiednio pod nazwą Rome Independent Film Festival (5 listopada) i Philadelphia Independent Film Festival (6 listopada). Co więcej, 6 listopada odbędzie się pokaz interaktywnych form wideo studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJWSTK.

Należy odnotować, że wstęp na wszystkie wydarzenia związane z Festiwalem jest bezpłatny.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!