Logo nowej telewizji Logo nowej telewizji

Logo nowej telewizji (© Etos TV)

Na początku grudnia tego roku w Niemczech wystartuje nowy kanał telewizyjny o nazwie Etos TV. W ramówce nowej telewizji znajdą się między innymi nowinki z branży pogrzebowej, pokazy nowych modeli trumien oraz wspomnienia o zmarłych.

"W pewnym wieku ludzie zaczynają czytać gazety od końca, żeby dowiedzieć się, kto umarł. Wtedy myślą i o swojej przyszłości. Do nich właśnie chcemy trafić" - mówi w wypowiedzi dla Dziennika Wolf Tilmann Schneider, założyciel i redaktor naczelny pierwszej na świecie telewizji pogrzebowej.

Każdy będzie mógł, za 2 tys. euro, zamieścić w nowej telewizji 90 sekundowy materiał wspominający swojego bliskiego. Dla żyjących telewizja przygotuje materiały o najpiękniejszych cmentarzach na świecie, ubezpieczeniach na życie oraz reportaże z domów spokojnej starości. Widzowie będą mogli także korzystać z pomocy prawnika, który rozwiąże wszelkie problemy związane z pogrzebem i sprawami spadkowymi. Etos TV ma być dostępny bezpłatnie w telewizjach kablowych i na platformach cyfrowych.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!